Akcja „JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM”

W piątek 10 czerwca 2016 roku o godzinie 10.00 uczniowie, nauczyciele wraz z dyrektorem Wiesławem Job wzięli udział w ogólnopolskiej akcji: JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM. Wszystkich uczestników było około 200. Utworzyli oni hasło o treści: MY CZYTAMY. Zostali także sfotogafowani z książkami w rękach. Aby pokazać, że młodzi w Siedliskach dużo czytają na jednym ze zdjęć prezentują statystyki wypożyczeń na klasę.

Wspólne spotkanie stało się okazją do wręczenia dyplomów i nagród w konkursach czytelniczych: Konkursie na sleeveface oraz III szkolnym Konkursie CZYTAM I ROZUMIEM.

W imieniu pani Moniki Kopiec wręczone zostały nagrody książkowe dla wzorowych czytelników Biblioteki Publicznej w Siedliskach.

Koordynatorem akcji była pani Magdalena Przetacznik.

Response code is 400