Pasowanie na czytelników uczniów klasy I

Dnia 20 listopada 2017 grono czytelników biblioteki szkolnej powiększyło się o grupę 24 uczniów z I klasy szkoły podstawowej. Bibliotekarka Magdalena Przetacznik wraz z Książkami: Karoliną Grzesiak, Julią Fryczek i Natalią Marszał z klasy VII oraz dzięki pomocy krasnali: Karoliny Job, Oliwii Bajorskiej i Emilii Gawlik z klasy IV pasowały nowych czytelników. Klaudia Zarzycka z klasy IV uświetniła spotkanie piosenkami o bibliotece. Nowi czytelnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, książeczki oraz instrukcje jak je należy traktować. Każdego poniedziałku w czasie zajęć bibliotecznych mogą wypożyczyć książki i słuchać czytanych przez bibliotekarkę opowieści. Mamy nadzieję, że wyrosną na dobrych czytelników biblioteki oraz miłośników książek.

Response code is 400