Bal gimnazjalny w szkole podstawowej

W Tłusty Czwartek 8 lutego zabrzmiały dźwięki poloneza na sali gimnastycznej naszej szkoły. To przedostatni rocznik gimnazjalistów tym staropolskim tańcem rozpoczął kolejny już Bal Gimnazjalny. Radośni, młodzi ludzie w wytwornych wieczorowych strojach wyglądali tak dorośle, że z dużym wzruszeniem przyglądali się im wychowawcy p. Krystyna Stec-Rafa i p. Paweł Szura oraz nauczyciele i rodzice zaproszeni przez nich na tę uroczystość. Wśród zaproszonych znaleźli się również nauczyciele ze szkół podstawowych z Siedlisk, Biesnej, Sędziszowej i Stróżnej, które trzy lata temu kończyli nasi tegoroczni absolwenci. Bal rozpoczął polonez, do którego przygotowali ich nauczyciele wychowania fizycznego p. Bożena Tarsa i p. Mariusz Fyda. Następnie pan dyrektor Wiesław Job powitał serdecznie zgromadzonych uczniów, nauczycieli i rodziców na tegorocznym balu, podziękował rodzicom i wychowawcom za jego organizację i życząc dobrej zabawy oddał głos uczniom. Stało się już tradycją, ze uczniowie przygotowują na bal poza tańcami quiz bądź kabaret. Tym razem był to kabaret i to w wyśmienitym wydaniu, bo uczniowie zaprezentowali skecz pt.” Wywiadówka”. Aktorzy odtwarzający role wychowawcy i rodziców znakomicie się spisali. Mamy nadzieję, że pozwolą się obejrzeć szerszej widowni podczas najbliższej okazji.

Response code is 400