Udział w gminnych eliminacjach do Powiatowego Konkursu Czytelniczego

Dnia 28 lutego 2018 roku  w Centrum Kultury w Bobowej odbyły się gminne eliminacje do XIX Powiatowego Konkursu Czytelniczego.  Wzięło w nich udział 19 uczniów z 5 szkół podstawowych naszej gminy, do etapu powiatowego kwalifikowało się 3 uczestników. Uczniowie naszej szkoły po raz 10 wystartowali w tym konkursie. Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Job z klasy IV b, Nikola Barczyk z klasy IV b, Wiktoria Zięcina z klasy VI, Mikołaj Sowa z klasy VI.

Tegoroczny konkurs nosił tytuł: „Czytaj, podróżuj, odkrywaj — spotkanie z bohaterami serii Kroniki Archeo”. Uczestnicy eliminacji rozwiązali test sprawdzający wiedzę na temat bohaterów i wydarzeń rozgrywających się w pierwszej części serii Kroniki Archeo pt. Tajemnica klejnotu Nefertiti, autorstwa Agnieszki Stelmaszyk.

Response code is 400