Podsumowanie I semestru 2017/2018

Za nami apel poświęcony omówieniu i podsumowaniu wyników nauczania i osiągnięć uczniów naszej szkoły w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. Podobnie jak w ubiegłych latach omówione zostały średnie ocen, frekwencja i stan czytelnictwa poszczególnych klas oraz najlepszych uczniów. Wyróżniono uczniów biorących udział w konkursach przedmiotowych i tematycznych.

Na spotkaniu wręczone zostały pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe dla laureatów Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania oraz Turnieju Warcabowego organizowanego przez Samorząd Uczniowski. Gościem na apelu była pani bibliotekarka Monika Kopiec, która omówiła stan czytelnictwa w Bibliotece Publicznej w Siedliskach, a uczniom biorącym udział w konkursach wręczyła nagrody.

Apel przygotowany został przez Magdalenę Przetacznik wraz z klasą VII oraz wychowawczynią Katarzyną Kostrzewą- Krok.

Response code is 400