Ślubowanie Pierwszaków

Dnia 9 października 2018 r. odbyła się jedna z najpiękniejszych szkolnych uroczystości – Ślubowanie pierwszoklasistów i Pasowanie ich na uczniów. Trzynaścioro dzieci ubiegało się o miano ucznia Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Reca w Siedliskach.

W obecności Dyrektora Szkoły  p. Wiesława Job przedstawicielek grona pedagogicznego – p. R. Rzepka, p. M. Laskowskiej, Rodziców oraz uczniów klas II i III dzieci swoim występem i prezentacją udowodniły, że są gotowe wypełniać obowiązki uczniowskie.

Po złożeniu ślubowania i pasowaniu nowi uczniowie otrzymali legitymacje szkolne, okolicznościowe dyplomy oraz upominki. Koledzy i koleżanki z klas II i III własnoręcznie wykonali dla pierwszaków przyborniki szkolne, plany zajęć i zakładki, a rodzice przygotowali słodkie upominki.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/109628204909259691508/albumid/6610664290796771489?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]