Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym

„Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie” – tymi słowami dnia 12 stycznia 2019 rozpoczynaliśmy uroczystość związaną ze Świętem Babci i Dziadka, która odbyła się w Szkole Podstawowej im. Ks. J. Reca  w Siedliskach w oddziale zerowym.

Na uroczystość przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków. Na początku wnuczęta przypomniały,  jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie. Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnukom  oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny, odgrywając scenkę z życia babci Gieni i dziadka Stefana.  Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego, aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu.  Swoim najbliższym dzieci  wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoją panią .

Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.