I Gminny konkurs z angielskiego „Master of England”

Dnia 26 lutego  odbył się I gminny konkurs języka angielskiego 'Master of England’ dla klas 4-6 szkoły podstawowej, koordynowany przez panią Jolantę Forczek. W konkursie udział wzięło trzynaścioro dzieci z gminy Bobowa. Uczniowie przez prawie godzinę udzielali pisemnie odpowiedzi na szczegółowe pytania dotyczące Anglii, jej historii, kultury, geografii oraz zabytków. Najlepszymi w gminie okazali się:  Łukasz Muszyński z Brzanej i Hubert Waląg z Wilczysk, którzy ex aequo zajęli I miejsce. Na miejscu II zmagania zakończyła  Weronika Bartoszek ze Szkoły Podstawowej w Brzanie. III miejsce w konkursie zajęła Katarzyna Kuk z Wilczysk. Laureatom należą się szczere wyrazy uznania, gdyż pytania konkursowe były bardzo szczegółowe, a niektóre z nich podchwytliwe. Mamy szczerą nadzieję, że za rok dzieci z gminy ponownie spotkają się, aby wziąć udział w kolejnej edycji konkursu wiedzy o Wyspach Brytyjskich. Jeszcze raz organizatorzy dziękują za zainteresowanie i udział w konkursie. Do zobaczenia za rok!

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/109628204909259691508/albumid/5849379156057650705?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

 

Skip to content