Pożegnania nadszedł czas…

Ostatni dzień roku szkolnego to tradycyjny czas pożegnań. Żegnamy odchodzący rok szkolny, absolwentów i nauczycieli odchodzących na emeryturę. Ten rok 2020/2021 będziemy pamiętać w sposób szczególny, gdyż był to rok naznaczony pandemią. Większość dni uczniowie spędzili w domu z powodu nauki zdalnej. To już trzeci rocznik absolwentów klasy VIII (po reformie), który pożegnał się z naszą szkołą. Pan dyrektor Wiesław Job nagrodził z tej okazji uczniów wyróżniających się w nauce. Również tego dnia dziękowaliśmy pani Krystynie Stec- Rafa, która w ciągu tego roku odeszła na zasłużoną emeryturę. Uroczystość złożoną z trzech części przygotowali uczniowie: kl. VIII z wych. p. Barbarą Sowa, uczniowie kl. VIIb z wych. p. Jolantą Forczek, kl. VIIa z p. Barbarą Zielińską.

Foto: Agnieszka Śliwa-Klara, Tekst: Barbara Sowa

Skip to content