Kontakty z Nauczycielami

Służbowe adresy e-mail nauczycieli oraz terminy do kontaktu

Imię i nazwisko Funkcja, nauczany przedmiot Adres mailowy Dzień Czas
Wiesław Job dyrektor, wych. fizyczne dyrektor@zs-siedliska.pl piątek 12:00 – 13:00
Barbara Sowa historia, wos, j. niemiecki deinde@zs-siedliska.pl czwartek 7:00 – 8:00
Grzegorz Bogusz chemia, fizyka, edb gbogusz@zs-siedliska.pl I i III środa 12:25 – 13:25
Daniel Durlak geografia, technika ddurlak@zs-siedliska.pl I i III poniedziałek 12:25 – 13:25
Jolanta Forczek j. angielski jforczek@zs-siedliska.pl czwartek 12:30 – 13:30
Mariusz Fyda wych. fizyczne mfyda@zs-siedliska.pl
Lucyna Gawlik-Bajorska naucz. zintegrowane lgawlikbajorska@zs-siedliska.pl poniedziałek 12:30 – 13:30
Magdalena Gębarowska wych. przedszkolne mgebarowska@zs-siedliska.pl poniedziałek 13:00 – 14:00
Beata Janus naucz. zintegrowane bjanus@zs-siedliska.pl poniedziałek 15:00 – 16:00
Katarzyna Kania wych. przedszkolne kkania@zs-siedliska.pl poniedziałek 13:00 – 14:00
Krystyna Karp j. polski kkarp@zs-siedliska.pl czwartek 13:15 – 14:15
Katarzyna Kostrzewa-Krok biologia, przyroda, wdż kkk@zs-siedliska.pl wtorek 14:55 – 15:55
Małgorzata Laskowska naucz. zintegrowane mlaskowska@zs-siedliska.pl środa 11:30 – 12:30
Elżbieta Ligęza matematyka eligeza@zs-siedliska.pl poniedziałek 7:00 – 8:00
Mariola Ligęza biblioteka mligeza@zs-siedliska.pl poniedziałek 13:15 – 14:15
ks. Grzegorz Ogórek religia gogorek@zs-siedliska.pl piątek 12:30 – 13:30
Józef Orłowski religia jorlowski@zs-siedliska.pl I i III środa 8:50 – 9:50
Barbara Pacion j. angielski bpacion@zs-siedliska.pl wtorek 9:40 – 10:40
Magdalena Przetacznik naucz. zintegrowane mprzetacznik@zs-siedliska.pl poniedziałek 11:30 – 12:30
ks. Janusz Psonak religia jpsonak@zs-siedliska.pl środa 13:00 – 14:00
Rafał Rybowicz wych. fizyczne rr@zs-siedliska.pl I i III czwartek 14:10 – 15:10
Alina Skórska naucz. zintegrowane askorska@zs-siedliska.pl wtorek 12:30 – 13:30
Agnieszka Szczerba pedagog specjalny aszczerba@zs-siedliska.pl środa 13:00 – 14:00
Paweł Szura informatyka, doradztwo zawodowe informatyk@zs-siedliska.pl czwartek 15:00 – 16:00
Agnieszka Śliwa-Klara plastyka, muzyka, pedagog asliwaklara@zs-siedliska.pl czwartek 13:15 – 14:15
Bożena Tarsa wych. fizyczne btarsa@zs-siedliska.pl czwartek 14:10 – 15:10
Maria Wojna logopeda mwojna@zs-siedliska.pl poniedziałek 11:30 – 12:30
Barbara Zielińska j. polski, kierownik świetlicy bzielinska@zs-siedliska.pl środa 10:30 – 11:30
Skip to content