Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Historyczne zakończenie roku szkolnego 2018/19 dla uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Reca w Siedliskach rozpoczęło się w środę 19 czerwca o godz. 8:00 uroczystą mszą św., której przewodniczył katecheta ks. Paweł Zawiślan. Następnie uczniowie, nauczyciele i rodzice udali się za pocztem sztandarowym do kaplicy Miłosierdzia Bożego, gdzie z racji remontu sali gimnastycznej, odbyła się dalsza część uroczystości. W jej trakcie dyrektor szkoły pan Wiesław Job pożegnał odchodzącą – po 26 latach pracy w naszej szkole – na emeryturę panią Ewę Dziedzic. Krótki występ z tej okazji zaprezentowała również klasa VI, której wychowawczynią była pani Dziedzic. Z rolą przewodniczącej Rady Rodziców żegnała się również pani Joanna Fryczek, której szczególne zasługi dla szkoły w ostatnich latach, podkreślił dyrektor Wiesław Job. I w końcu nadeszła oczekiwana przez wszystkich uczniów chwila, w której mogli odebrać nagrody i świadectwa. Wakacje 2019 rozpoczęły się.

Dzień wcześniej 18 czerwca pożegnały się ze szkołą dwie ostatnie – III – klasy gimnazjalne, a także po raz pierwszy od dawna – klasa VIII. Oni swoje nagrody odebrali właśnie we wtorek, żegnając szkołę krótkim i interesującym konkursem, w którym rywalizowali ich nauczyciele ▪

Skip to content