„Babciu, Dziadku – kochamy Was”

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe święta, to jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych świąt w kalendarzu. Dzieci przygotowały wspaniałe występy artystyczne przepełnione dialogami i śpiewem, poprzez które chciały wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich wnuczęta otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować.

Mamy nadzieję, że program artystyczny przygotowany przez dzieci pod kierunkiem wychowawczyń pani Beaty Janus i pani Karoliny Adamczyk dostarczy Babciom i Dziadkom wielu wzruszeń.

tekst: Karolina Adamczyk, wideo: Magdalena Gębarowska

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Niestety w tym roku nie udało nam się zorganizować uroczystego spotkania z okazji ich święta. Jednak nasze przedszkolaki z oddziału 4, 5-latków nie zapomniały o swoich Babciach i  Dziadkach i wraz z wychowawczynią mgr Magdaleną Gębarowską przygotowały oraz nagrały krótki występ z tej okazji. Zapraszamy do oglądania, a wszystkim Babciom i Dziadkom składamy serdeczne życzenia.

tekst i wideo: Magdalena Gębarowska

Skip to content