Dzień Postaci z Bajki

Kochani Uczniowie!
Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam wyniki naszego Przeglądu Postaci z Bajki. Cieszy nas fakt, że spotkał się on z tak dużym zainteresowaniem, w szczególności wśród młodszych uczniów 👍.
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu, gdyż pomysłów było wiele i każdy godny uwagi. Wszyscy prezentowali się wyśmienicie, a jury ponownie miało duży problem z przyznaniem nagród. Poniżej prezentujemy wyniki.
1 miejsce:
Kaja i Bruno Szura – klasa 3b i grupa 3-4 latków jako Mini oraz Myszka Mickey
Julia Jędrusik – klasa 3a jako Czerwony Kapturek
 
2 miejsce:
Adam Sowa – klasa 3a jako Obelix
Lena Osika – klasa 3b jako Kicia Kocia
3 miejsce:
Klara Kruczek – grupa 5-6 latków jako Czerwony Kapturek
wyróżnienie:
Magdalena Lewicka – klasa 6 jako Czerwony Kapturek
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za udział i zaangażowanie tak wielu osób 😉. Polecamy się na przyszłość i mamy nadzieję, że następnym razem również uczniowie klas starszych chętnie zaprezentują swoich bajkowych idoli 🐲. Z pewnością oglądacie jakieś bajki 🤔.
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Jolantą Forczek 🙂
Skip to content