Konkurs Recytatorski klas IV-VIII

22 marca miał miejsce szkolny etap Konkursu Recytatorskiego „Wiosenne Przebudzenie” dla klas IV – VIII. W eliminacjach wzięły udział uczennice z klas starszych szkoły podstawowej. Jury w składzie p. Krystyna Karp, p. Mariola Ligęza i p. Barbara Zielińska przyglądało się występom recytatorek. Ocenie podlegał repertuar, wartości artystyczne utworów oraz ich dobór do możliwości wykonawczych uczestnika, interpretacja utworu, kultura i wyrazistość słowa, a także ogólny wyraz artystyczny.

Wyniki konkursu:

Klasy IV – V

  1. miejsce – Zofia Kwarcińska, kl. V
  2.  miejsce – Izabela Lisik, kl. V
  3. miejsce – Natalia Urbanek, kl. IV
  • wyróżnienia: Justyna Tarasek, kl. IV oraz Zuzanna Ligęza, kl. V

Klasy VI – VIII

  1. miejsce – Patrycja Kopacz, kl. VIIIa
  • wyróżnienie: Kinga Job, kl. VI

Zwyciężczyni tego etapu – Patrycja Kopacz z klasy VIIIa reprezentowała naszą szkołę w etapie powiatowym konkursu 31 marca b.r. w Gorlicach. Natomiast 1 kwietnia pan dyrektor Wiesław Job pogratulował uczestnikom konkursu wyników i razem z panią Krystyną Karp wręczyli nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Korzystając ze wspólnego spotkania, pan Dyrektor pogratulował na forum szkoły uczennicom, które odniosły sukcesy w konkursach przedmiotowych i tematycznych w tym roku szkolnym: Nicoli Barczyk (VIIIb), Zosi Turek (VIIIb), Marysi Zielińskiej (VIIIb), Karolinie Job (VIIIb), Milenie Wojna (VIIIa) oraz Kindze Job (VI).

My również dołączamy się do tych gratulacji!

 

Skip to content