Książka najlepszym prezentem

Zbliżające się Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia to najlepszy czas, by sprawić swoim bliskim i przyjaciołom niedrogi a świadczący o naszym uczuciu prezent. Co może być lepszego od dobrej książki? Księgarnia, którą Wam polecamy, poza bogatą i ciekawą ofertą,  ma jeszcze jeden dodatkowy plus – 15% kwoty z każdego Waszego zamówienia odkłada się do specjalnej skarbonki, z której środki możemy przeznaczyć np. na nowe gratisowe książki do naszej biblioteki, dla naszych uczniów.

Ten, kto lubi czytać wie, że trzymanie w ręku pachnącej nowością książki pięknie wydanej i ilustrowanej może przyprawiać serce o prawdziwe drżenie 😆

Zapraszamy do przejrzenia oferty księgarni i skorzystania z niej z korzyścią dla szkoły, a szczegóły poniżej.

www.ksiegarnia-tuliszkow.pl

Skip to content