„Pasowania nadszedł czas, będzie uczniem każdy z nas.”

W dniu 12 października 2021r. w naszej szkole odbyła się jedna z najważniejszych a jednocześnie bardzo miłych uroczystości- Pasowanie na Ucznia. Do szkolnej braci dołączyło 28 uczniów z klasy Ia i Ib.
Uroczystość zaszczycili swą obecnością pan Dyrektor, pani Jolanta Forczek, ks. Grzegorz Ogórek, przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Nowak oraz rodzice.

Program artystyczny przygotowały wychowawczynie klas: pani Anna Motyka i pani Alina Skórska. Nie zabrakło w nim treści patriotycznych, ekologicznych i wychowawczych. Jak przystało na prawdziwego ucznia dzieci otrzymały legitymację szkolną, dyplom pasowania oraz upominki.
Aby utrwalić ten radosny dzień uczniowie pozowali do wspólnych zdjęć, które wykonywał pan Paweł Szymanek.
Uroczystość z pewnością na długo pozostanie w miłych wspomnieniach wszystkich pierwszoklasistów.

Tekst: Anna Motyka, Alina Skórska

Skip to content