Spotkanie po 50 latach

Po 50 latach absolwenci rocznika 1961 znów spotkali się w murach szkoły, która nie przypomina tej sprzed lat. Spotkanie było niezwykłą okazją do wspomnień i wzruszeń. Gości powitał i oprowadził  po szkole obecny pan dyrektor Wiesław Job. Obecna na spotkaniu była również wychowawczyni w klasach 6-8, pani Maria Kazana. Wspominano również zmarłych nauczycieli, księży i 6 uczniów. Pamięć o nich uczczono   zapalając znicze na cmentarzu.
tekst i fot. p. Urszula Jagieła