ZABAWA KARNAWAŁOWA KLAS I-III

Jak mówi powiedzenie: ” W karnawale, same bale”, tak i w naszej szkole 14 lutego 2022r. odbyła się zabawa karnawałowa dla wszystkich uczniów z klas I- III.

Szkołę wypełniły bajkowe postacie królewien, wróżek, strażaków, rycerzy, bohaterów komiksowych, które pragnęły wziąć udział w imprezie. Sale lekcyjne zamieniły się w sale balowe, w których znalazły się stoły zastawione smakołykami przygotowanymi przez mamy. Uczestnicy  wesoło bawili się w rytm przebojów, brali udział w konkursach i zabawach.

Uczniowie klasy III z wychowawczynią p. Lucyną Bajorską  przygotowali miłą niespodziankę z okazji Walentynek.  Ponieważ jednym z walentynkowych zwyczajów,  jest wysyłanie walentynek uczniowie z klasy III zorganizowali pocztę walentynkową. Przez kilka dni zbierali kartki z życzeniami i wyrazami sympatii do skrzynki, a w czasie balu rozdali walentynki adresatom. Przygotowali również informacje o tym sympatycznym święcie.

Walentynkowy bal przebierańców z pewnością będziemy długo i miło wspominać.

Magdalena Przetacznik

Skip to content