Dzień Edukacji Narodowej – 2012

12 października 2012  odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w intencji zmarłej nauczycielki Marii Langer – Skórskiej w kościele parafialnym pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Siedliskach w której uczestniczyli wszyscy uczniowie szkoły, ich rodzice oraz nauczyciele i pracownicy.
Po wspólnej modlitwie odbyło spotkanie okolicznościowe. Zaprezentowano na nim film zrealizowany w Sądeckim Muzeum Etnograficznym w ramach projektu edukacyjnego „Nasza szkoła wczoraj i dziś”. Prezentacji filmu towarzyszyły ekspozycje prac uczniowskich wykonanych przez uczniów w czasie projektu. Samorząd Uczniowski wraz z grupą teatralną „Marionetka” przygotował część artystyczną na której wyświetlono pokaz slajdów z ostatnich 10 lat  z obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół –  była to chwila wspomnień.
Na koniec Dyrektor Szkoły Wiesław Job złożył życzenia i wręczył nagrody wyróżnionym nauczycielom i pracownikom szkoły.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/109628204909259691508/albumid/5798494333037436833?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

 

Skip to content