II miejsce w konkursie na sleeveface uczennicy – Patrycji Kalisz

SONY DSC

Pod hasłem 100 LAT WOLNEJ POLSKI NA KARTACH KSIĄŻKI odbył się w tym roku konkurs na sleeveface organizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną filia w Gorlicach dla uczniów powiatu gorlickiego. Wzięło w nim udział cztery uczennice z klasy II b gimnazjum: Marlena Cieśla, Justyna Gawlik, Patrycja Kalisz i Marta Prause pod opieką Magdaleny Przetacznik.

Uznanie jury zdobyło zdjęcie wykonane przez Patrycję Kalisz i Martę Prause z książką Mirona Białoszewskiego  „Pamiętnik z powstania”. Praca zajęła II miejsce w konkursie. Gratulujemy.

Podsumowanie konkursów organizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną odbyło się 13 czerwca 2018. Wręczono nagrody i pamiątkowe dyplomy. Uczestnicy wzięli udział w zwiedzaniu wystawy „Mieszkańcy Galicji w formacjach wojskowych armii austro- węgierskiej w czasie Bitwy Gorlickiej i pozostałych latach Wielkiej Wojny” w Muzeum PTTK w Gorlicach

Skip to content