Majówka 2018

20 maja 2018 w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Reca w Siedliskach odbyła się szkolna majówka. Tematem przewodnim było 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorami tej imprezy byli: Rada Rodziców, Dyrektor Szkoły z Radą Pedagogiczną oraz Orkiestra Dęta przy OSP w Siedliskach.

Rodzice przygotowali bigos, pyszne ciasto, napoje, pierogi, zapiekanki, lody itp. Atrakcją imprezy było losowanie nagród ufundowanych przez licznych sponsorów. Oprawę artystyczną zapewnili: Orkiestra Dęta, uczniowie klas I – III, młodzież gimnazjalna oraz uczestnicy projektu „Mam Talent”. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili: Przewodniczący Rady Miejskiej w Bobowej p. Stanisław Tabiś, Sekretarz Gminy Bobowa p. Zdzisława Iwaniec, Sołtys wsi Siedliska p. Zdzisław Górka, oraz Radna p. Ewa Truchan.

Zaangażowanie i ogromny wysiłek rodziców w przygotowanie spotkania zostały nagrodzone dużą frekwencją mieszkańców Siedlisk i okolicy.

Zapraszamy za rok 🙂

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/109628204909259691508/albumid/6557769217514136081?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Skip to content