Przypominamy o naszej akcji

paczuszka dla maluszka

Przypominamy o akcji prowadzonej przez nasz szkolny wolontariat. Wspieramy domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja i zbieramy artykuły higieniczne dla niemowląt: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła. Możecie również pomóc przesyłając na konto Fundacji darowiznę, która pozwoli sporządzić im paczuszkę dla jednego maluszka. O tej akcji i innych poczytacie w wywiadzie z panią Katarzyną Kostrzewą-Krok opiekunką naszych wolontariuszy w premierowym numerze naszej szkolnej gazety, który ukaże się przed Świętami Święty Mikołaj Emoji (Messenger)choinka bożonarodzeniowa Emoji (Messenger)zapakowany prezent Emoji (Messenger)

link do Fundacji:

https://paczuszkadlamaluszka.pl/

o akcji pisaliśmy tutaj:

Zaproszenie do działania

Skip to content