Sukces naszego ucznia na zawodach Tauron Mi­strzo­stwa Polski Modeli Kosmicznych

W dniach 13-16 czerwca 2024 r. odbyły się Tauron Mi­strzo­stwa Polski Modeli Kosmicznych. Czterodniowe zawody zostały rozegrane na lotnisku Aeroklubu Nadwiślańskiego w Lisich Kątach koło Grudziądza. Miło nam po­in­for­mo­wać o suk­ce­sie naszego ucznia. W tegorocznych mistrzostwach, klasy VII – Michał Wiejaczka, odniósł znaczący sukces, zdobywając jeden złoty i dwa brązowe medale. Złoty medal zawodnik wywalczył w kategorii S9A czyli rakiet z wirnikiem, natomiast dwa brązowe medale były z kategorii S1A i S5A .

Sukces jest dowodem jego talentu, umiejętności i ciężkiej pracy. Jego zwycięstwo z pewnością zmotywuje innych miłośników modelarstwa rakietowego do dalszego rozwoju i doskonalenia swoich konstrukcji. Serdecznie gratulujemy naszemu wychowankowi i życzymy kolejnych „kosmicznych” sukcesów 😀

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i dyplomów:

Skip to content