Warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji – uczniowie klas młodszych na senasie filmu „Jak zostałem samurajem”

Dnia 11 czerwca 2024 roku zorganizowany został wyjazd do MCK  w miejscowości Bobowa na film pt. „Jak zostałem samurajem”. Wyjazd został zainicjowany przez wychowawczynie klas trzecich i drugiej, panie: Małgorzatę Laskowską, Beatę Janus,  Lucynę Gawlik – Bajorską i cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Film „Jak zostałem samurajem” okazał się być znakomitym wyborem. Jest to animowana komedia przygodowa, która opowiada o perypetiach młodego bohatera – psa –  marzącego o zostaniu samurajem. Produkcja została przyjęta bardzo entuzjastycznie przez widzów, zarówno tych młodszych, jak i starszych. Świetna animacja, humorystyczne dialogi i dynamiczna akcja zapewniły doskonałą rozrywkę przez całe półtorej godziny trwania filmu.

Po zakończeniu seansu wszyscy uczestnicy wyjazdu zebrali się przed MCK, gdzie dzielili się swoimi wrażeniami. Wiele osób podkreślało, że film nie tylko bawił, ale również przekazywał ważne wartości, takie jak odwaga, determinacja i lojalność.

Podsumowując, wyjazd do   Bobowej na film „Jak zostałem samurajem” był bardzo udany. Organizacja przebiegła bez zarzutów, a sam film dostarczył wielu pozytywnych emocji. Mamy nadzieję na więcej takich wspólnych wyjazdów w przyszłości.

Tekst i fot. p. Beata Janus

 

Skip to content