Wigilia dla Seniorów

Dnia 21 grudnia 2012 r. już po raz trzeci gościnne progi naszej szkoły przekroczyli niezwykli goście – Seniorzy wsi Siedliska i okolic, dla których zorganizowano spotkanie opłatkowe. Gośćmi specjalnymi byli Przewodniczący Rady Miasta Bobowa – Stanisław Siedlarz, Sekretarz – Zdzisława Iwaniec, Radna – Maria Zarzycka i Sołtys Siedlisk – Magiera Józef. Na początku Dyrektor Szkoły pan Wiesław Job przywitał wszystkich a harcerze przekazali na jego ręce Światełko Betlejemskie. Piękne jasełka przygotowali uczniowie klasy III SP pod kierunkiem pań Małgorzaty Bogusz i Elżbiety Bek oraz klasy III gimnazjum pod kierunkiem Barbary Pacion i Józefa Orłowskiego. Mali aktorzy z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem odegrali sceny jasełkowe, zaś gimnazjaliści wspomagani przez uczniów szkoły podstawowej zachwycili grą na instrumentach (flety, gitary, skrzypce) oraz śpiewem kolęd i pastorałek. Po występie uczniowie złożyli wszystkim gościom indywidualne życzenia i wręczyli upominki – własnoręcznie wykonane kartki świąteczne autorstwa pani Agnieszki Śliwa – Klara. Łamanie się opłatkiem wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój, a szczere życzenia wyciskały łzy wzruszenia z niejednych oczu. O poczęstunek wigilijny zadbali rodzice. Rosnąca frekwencja oraz zadowolenie i szczere podziękowania uczestników obligują organizatorki panie Elżbietę Bek i Małgorzatę Bogusz oraz dyrektora szkoły do kontynuacji tego typu spotkań.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/109628204909259691508/albumid/5824520164697948897?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Skip to content