Podsumowanie półrocza

Szkoła to miejsce, w którym młodzi ludzi przede wszystkim zdobywają wiedzę, umiejętności, rozwijają zainteresowania, pasje, kształtują osobowość…Temu procesowi nieodłącznie towarzyszy element oceny.

Zakończenie pierwszego semestru stało się okazją do podsumowania osiągnięć uczniów Zespołu Szkół w Siedliskach. Dnia 10 lutego 2013 roku odbył się apel, na którym zestawiono wyniki nauczania poszczególnych klas, frekwencję, zachowanie, statystyki czytelnicze. Wyróżniono uczniów osiągających najlepsze oceny, najbardziej aktywnych w szkole oraz czytających najwięcej książek.

Apel był też okazją do zaprezentowania sukcesów uczniów naszej szkoły:

Paweł Marszał z klasy Ia osiągnął duże sukcesy w dwóch konkursach historycznych. W konkursie przedmiotowym z historii zdobył największą liczbę punktów w szkole i zakwalifikował się do etapu rejonowego. Tam zajął I miejsce w sądeckiej komisji etapu rejonowego. W drugim konkursie historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” również zwyciężył w etapie szkolnym, a w etapie rejonowym konkursu zajął wysokie VI miejsce w rejonowej komisji konkursu w Chełmcu. Będzie reprezentował naszą szkołę na wojewódzkich konkursach historycznych.

Drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową w piłce halowej w Turnieju o Puchar Burmistrza Bobowej w składzie: klasa VI: Dawid Ziobrowski, Mateusz Olszewski, Mateusz Fryczek, Grzegorz Wiejaczka, z klasy V: Kamil Motyka, Bartek Wojna zdobyła I miejsce. Szczególne gratulacje należą się królowi strzelców Dawidowi Ziobrowskiemu.

Również reprezentacja Gimnazjum w piłce halowej w składzie: Mateusz Marszał klasa IIa, klasa IIb: Dawid Wasilewski, Szymon Sarkowicz, klasa Ib: Dawid Gerlak, Tomasz Marszał, klasa IIIa: Krzysztof Nowak, Łukasz Tarasek zdobyła I miejsce i Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Bobowa. Królem strzelców został Adam Bajorek z klasy IIIb.

Apel podsumowujący pierwsze półrocze przygotowała pani Magdalena Przetacznik oraz uczniowie klasy IIIa: Magdalena Turek, Magdalena Wietecha, Justyna Pruś, Bartłomiej Ciesielski oraz Dawid Truchan.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/109628204909259691508/albumid/5842942008144277537?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Skip to content