Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

23 młodych ludzi powiększyło dziś Grono Absolwentów Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Reca w Siedliskach. To uczniowie klasy VIII kończący dziś naukę w szkole podstawowej. Ostatnie miesiące nie były dla nich łatwe z powodu atmosfery niepewności jutra wywołanej epidemią. Również i uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020 odbywała się inaczej niż zwykle. Na sali gimnastycznej przy zachowaniu środków bezpieczeństwa zgromadzili się zaproszeni przez dyrektora szkoły pana Wiesława Joba rodzice uczniów klasy VIII, przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Nowak, absolwenci, ich wychowawczyni pani Krystyna Karp oraz przedstawiciele żegnającej odchodzących klasy VII z wychowawczynią p. Barbarą Sowa. Uroczystość pełna wzruszeń zakończyła się wręczeniem nagród ufundowanych przez radę Rodziców uczniom wyróżniającym się w nauce oraz świadectw. Na koniec absolwenci usłyszeli życzenia i zapewnienia pana dyrektora, aby odwiedzali swoją szkołę, bo zawsze są w niej mile widziani.

 

Skip to content