„Gry i zabawy na wesoło” w ramach XXIX Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2023

Nasza szkoła wzięła udział w w tegorocznym XXIX Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2023, który został rozegrany pod hasłem „Żyjmy zdrowo na sportowo” w ramach XV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, w dniach od 23 do 29 września 2023 roku. To organizowana od 1995 roku ogólnopolska doroczna impreza sportowo-rekreacyjna, przeprowadzana przy finansowym wsparciu Urzędów i Ministerstw właściwych do spraw Sportu Powszechnego. Głównym organizatorem Turnieju jest od 1998 roku Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich (KFSdW).

„Gry i zabawy na wesoło” przygotowali i poprowadzili nauczyciele nauczania fizycznego pani Bożena Tarsa i pan dyrektor Wiesław Job. Wszystkie dzieci bardzo chętnie wzięły udział w tym sportowym wydarzeniu.

Tekst i foto: p. Bożena Tarsa, p. Magdalena Przetacznik

Skip to content