Mam Talent – Konkurs w ramach Projektu Edukacyjnego

30 kwietnia 2018 r. w naszej szkole zorganizowano konkurs „Mam Talent”. Za przygotowanie imprezy odpowiedzialni byli uczniowie klasy IIa Gimnazjum wraz z opiekunkami paniami Bożeną Tarsa, Katarzyną Kostrzewa – Krok oraz Elżbietą Ligęza. Konkurs zorganizowany został w ramach Projektu Edukacyjnego „Jak efektywnie spędzam czas wolny, czy rozwijam swój talent i w jaki sposób mogę go zaprezentować?”

Swoje talenty przedstawiło 42 uczestników, każdy z nich zaprezentował się w ciekawy sposób, nie zabrakło utalentowanych głosów wokalnych, muzyków, tancerzy, akrobatów i aktorów. Występujący zrobili znakomite wrażenie na widzach jak i na Jury, które w składzie: pan Robert Motyka, pani Małgorzata Laskowska, pani Joanna Fryczek i pan Paweł Szura oceniało ich występy.

Po ożywionych naradach wybrano zwycięzcę, została nim Klaudia Zarzycka, której wykonanie piosenki oczarowywało Jury. Również i widzowie mieli okazje przyznać „Nagrodę publiczności”, właśnie dzięki nim najlepszym występem wykazała się grupa „Kabaret Jeszcze Młodych Panów”.

Każdy uczestnik w nagrodę za udział otrzymał statuetkę „Mam Talent”, które na okoliczność imprezy wykonał i ufundował nasz lokalny artysta rzeźbiarz – pan Robert Motyka.

Na zakończenie imprezy dyrektor pan Wiesław Job podziękował uczestnikom za wspaniałe występy,  Jury za ocenianie występów, a szczególne wyrazy wdzięczności skierował do pana Roberta Motyki za ufundowanie i wykonanie statuetek.

 

 

 

Skip to content