Nasza Nicola górą!!! I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Po raz kolejny nasza już absolwentka klasy 8b pokazała na co ją stać 🙂 Dla większości z Was zaczęły się już wakacje, ale Nicola dopiero od poniedziałku może rozkoszować się słodkim lenistwem 🙂
W niedzielę 26 czerwca 2022 r. w Miliczu, Nicola reprezentowała naszą szkołę w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Jak się już większość z Was domyśla Nicola zajęła I miejsce w kategorii klas V-VIII. Drugie miejsce, w kategorii klas I-IV, zajął również reprezentant powiatu gorlickiego Hubert Krzemiński z Dominikowic.
Przyznać należy, iż swój sukces Nicola zawdzięcza swojej pracowitości i wytrwałości, bo komu by się jeszcze chciało uczyć w wakacje 🙂 ? Opiekunem merytorycznym Nicoli był mgr Grzegorz Bogusz, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, chemii i fizyki. Zapewne pan Bogusz nie posiada się z radości, jak i my wszyscy, że w murach naszej szkoły pojawiła się tak utalentowana osoba.

Nicolu, gratulacje od nas wszystkich, życzymy Ci dalszych sukcesów w nowej szkole. Natomiast rodzicom Nicoli gratulujemy tak wspaniałej córki. Miejmy nadzieję, że w murach naszej szkoły już niedługo pojawi się kolejny, tak utalentowany uczeń.

Jeszcze raz szczere GRATULACJE!!!

Tekst: Jolanta Forczek

foto https://www.facebook.com/ZospRPGorlice/

Skip to content