Poloneza czas zacząć!!! Bal Ósmoklasisty – 2022

Poloneza czas zacząć!!!

Po długiej przerwie do murów naszej szkoły powróciły dźwięki pięknego tańca jakim jest polonez. Tym tradycyjnym już pląsem uczniowie klas ósmych 11 czerwca 2022 roku o godzinie 16:00 rozpoczęli swój ostatni bal w naszej szkole.

Całe wydarzenie rozpoczęło się, jak to zwyczaj nakazuje, od przemowy pana dyrektora Wiesława Job oraz uczniów klas ósmych, Zofii Turek i Wojciecha Zych.

Trzeba przyznać, że uczniowie w swych wieczorowych strojach prezentowali się bajecznie. Świadczyły o tym promienne uśmiechy na twarzach nie tylko rodziców, ale i zaproszonych nauczycieli.

Jak to już bywało w naszej szkole, po malowniczym i poważnym polonezie, przyszedł czas na nieco bardziej skoczny taniec jakim jest belgijka. Jeśli ktoś miał kiedyś okazję ruszyć w tany do belgijki, wie że najlepiej tańczy się ją boso 🙂 co też uczyniły niektóre z uczennic :).

Po tym cudownym występie nadeszła pora na „szybkie ujęcia”, by było co wspominać w murach kolejnej szkoły :). Po zakończonej sesji zdjęciowej rozpoczęła się prawdziwa zabawa! Kto tylko miał ochotę pląsał i skakał, a że pogoda dopisała to robiło się naprawdę gorąco :).

Nadmienić należy, iż całą uroczystość zawdzięczamy rodzicom, którzy w tak krótkim czasie podjęli się trudnego wyzwania organizacji tego czarującego przedsięwzięcia. Było cudownie!!!

Serdecznie dziękujemy za zaproszenia :). Podziękowania należą się również paniom Elżbiecie Bek oraz Małgorzacie Bogusz, byłym wychowawczyniom, iż uświetniły tę uroczystość swoją obecnością. Dało to uczniom ogromną przyjemność :). Dzięki temu uczniowie po raz ostatni mogli spotkać się w prawie pełnym gronie ze swoimi, jakże ukochanymi, wychowawczyniami. To przecież one, przez te pierwsze lata szkoły, były dzieciom jak matki w naszych szkolnych murach.

Jeszcze raz dziękujemy za piękne wspomnienia i życzymy powodzenia w dalszej drodze przez życie :).

Tekst: Jolanta Forczek
Fot. Łukasz Kieroński
Skip to content