Paczuszka dla Maluszka – Dziękujemy!

 

Paczuszka dla Maluszka, to akcja, którą od 2013 r., zawsze w przed Bożym Narodzeniem, organizuje Fundacja Małych Stópek. Polega ona na pomocy świadczonej przez ludzi dobrej woli – tak, właśnie od Was, bo nieraz odpowiadając na nasze apele o pomoc charytatywna udowodniliście jak piękne i dobre serca posiadają nasi uczniowie, ich rodzice, absolwenci, nauczyciele i wszyscy przyjaciele Szkoły im. ks. Jana Reca. Zbiórka jest dla instytucji takich jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Jej owoce trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dziecka oraz podopiecznych w/w organizacji, których maleństwa już pojawiły się na świecie. W naszej szkole zbiórka zakończyła się w ubiegłym tygodniu. A oto jej owoce, za które serdecznie Wam dziękujemy!!!

p. Katarzyna Kostrzewa- Krok wraz z Wolontariuszami

 

 

Skip to content