Szkoła w świątecznej atmosferze

Uczniowie naszej szkoły wykonali świąteczną dekorację. I może nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że zrobili około 320 lampionów wg mojego autorskiego pomysłu. Wykonawcami tego przedsięwzięcia były klasy 5 i 7, za co serdecznie im dziękuję.
Klasa 6 nie mogła nam pomóc, ponieważ robiła w tym czasie zachwycające stroiki, co znalazło odzwierciedlenie w licznych ocenach celujących i bardzo dobrych. Jaka szkoda, że ich nie sfotografowałam.
Wracając do dekoracji świetlnej, chyba nie pocieszymy się zbyt długo świątecznym wystrojem szkoły, bo znowu wracamy do zdalnego nauczania. Jednak warto było napracować się dla takiego efektu. Mimo wszystko mam nadzieję, że dekoracja przyda nam się jeszcze w karnawale.
Gratuluję  Wam energii i chęci do pracy. Dziękuję, że dzielicie się nimi ze mną na co dzień :-). Życzę wszystkim sukcesów w pracy, Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.
Pani od przedmiotów artystycznych
mgr Agnieszka Śliwa-Klara 
Teks i fot. A. Śliwa-Klara
Skip to content