Rewia na lodzie – „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”

Uczniowie naszej szkoły, klas I-III w dn. 15.04.2024 r. uczestniczyli w wycieczce do Krynicy-Zdrój. Dzieci oraz panie: Lucyna Gawlik-Bajorska, Magdalena Przetacznik, Beata Janus, Małgorzata Laskowska oraz Mariola Ligęza, udały się na rewię na lodzie.      Na lodowisku przy dźwiękach muzyki i licznych efektów specjalnych uczestnicy wycieczki podziwiali występy łyżwiarzy oraz łyżwiarek. Przedstawienie zostało oparte na „Niezwykłych przygodach Sindbada Żeglarza” Bolesława Leśmiana. Wszyscy byli pod dużym wrażeniem scenografii i dekoracji. Łyżwiarze prezentowali się we wspaniałych kostiumach, nie zabrakło
również efektów pirotechnicznych. Widowisko było cudownym przeżyciem dla dzieci jak i dla nauczycieli.

tekst: p. Lucyna Gawlik-Bajorska, foto: p. Beata Janus

Skip to content