Konkurs plastyczny pt.: „Rozkwit wiosny wśród gałęzi drzew”

Oplus_0

16.04.2024 w SP im. ks. Jana Reca w Siedliskach został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny pt.: „Rozkwit wiosny wśród gałęzi drzew”, który zorganizowała dla klas IV- VII p. Agnieszka Śliwa-Klara. Podczas marcowych zajęć plastycznych uczniowie wykonali prawie 200 prac, które można podziwiać na korytarzach naszej placówki. Prace cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów, rodziców, nauczycieli i gości.

Laureaci kat. rysunkowej:
I miejsce – Magdalena Dziedzic kl. VI
II miejsce – Julia Fyda kl. V
III miejsce – Patrycja Hojnor kl. VII
Wyróżnienie – Maja Wojna kl. VII
Wyróżnienie – Emilia Gucwa kl. IV
Laureaci kat. malarskiej:
I miejsce – Magdalena Lewicka kl. VI
II miejsce – Urszula Job kl. IV
III miejsce – Zuzanna Ligęza kl. VII
Wyróżnienie – Zofia Kwarcińska kl. VII
Wyróżnienie – Julia Kozioł kl. V
Dyplom uznania  za oryginalność  – Wiktoria Ziomek kl.VII
Dyplom uznania – Norbert Żaba kl. IV
Dyplom uznania – Marlena Hojnor kl. V
Dyplom uznania – Oliwier Ciesielski kl. IV
Dyplom uznania – Roksana Domin kl. VII
Prace oceniali:
Agnieszka Śliwa-Klara – przewodnicząca jury
Małgorzata Laskowska
Barbara Pacion
Magdalena Przetacznik
Sponsorami nagród byli rodzice, którzy zakupili dzieła naszych uczniów podczas aukcji prac plastycznych na majowym Pikniku Rodzinnym 2023. Aukcję  zorganizowała p. Agnieszka Śliwa-Klara, a przeprowadziła ją w towarzystwie Patrycji Kalisz [Zob. https://zs-siedliska.pl/aukcja-prac-plastycznych/ ]
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom pięknych prac, a w imieniu dyrektora i jury życzymy dalszych sukcesów artystycznych!!!
tekst i fot. p. Agnieszka Śliwa-Klara
Skip to content