Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Mszą św. w kościele parafialnym rozpoczęła dziś społeczność Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Reca w Siedliskach nowy rok szkolny. Słowo wstępne wygłosił proboszcz parafii ks. Janusz Psonak, a mszę św. celebrował i homilię wygłosił ks. Grzegorz Ogórek – wikariusz parafii. Uczniowie pod opieką nauczycieli i rodziców, za pocztem sztandarowym, przeszli na salę gimnastyczną szkoły, gdzie miała miejsce uroczysta inauguracja pod przewodnictwem dyrektora szkoły pana Wiesława Joba, a następnie odbyły się spotkania z Wychowawcami w klasach.

Nowy rok szkolny rozpoczęło 220 uczniów naszej szkoły, w tym 22 pierwszoklasistów. Również od tego roku decyzją władz oświatowych w szkole znaleźli zatrudnienie specjaliści pedagog, pedagog specjalny oraz logopeda.

 

Skip to content