Święty Mikołaj

5 grudnia naszą szkołę odwiedził wyjątkowy gość- Święty Mikołaj. Dzieci od samego rana z niecierpliwością czekały na niego.

Nasz gość najpierw udał się do klas I- III Szkoły Podstawowej gdzie dzieci powitały go bardzo radośnie śpiewając piosenki. a na koniec każdy mógł sobie zrobić z nim zdjęcie. Następnie św. Mikołaj udał się do oddziałów przedszkolnych. Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Na ich twarzach można było zauważyć niepewność, obawę a nawet lęk. e. Dzieci dzielnie powiedziały wiersz i zaśpiewały  przygotowaną piosenkę. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze inne dzieci.
Na koniec wizyty dzieci podziękowały Mikołajowi za prezenty i zaprosiły go na następny rok. Zdjęcia zrobione z Mikołajem będą wspaniałą pamiątką z tego spotkania.

Skip to content