Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Uroczystość rozpoczęła się od Mszy św. w kościele parafialnym, którą celebrował i homilię wygłosił Wikariusz parafii – ks. Grzegorz Ogórek, następnie ks. Janusz Psonak, Proboszcz parafii, pogratulował dzieciom i młodzieży wyników oraz życzył dobrze spędzonych wakacji. Za pocztem sztandarowym, uczniowie pod opieką nauczycieli i rodziców, przeszli do szkoły podstawowej.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego, Dyrektor szkoły, pan Wiesław Job powitał zgromadzonych i podsumował mijający rok szkolny. Później nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród książkowych uczniom wyróżniającym się w nauce, działalności społecznej i czytelnictwie ufundowanych przez Radę Rodziców. Nagrody i dyplomy otrzymali również laureaci Konkursu Ortograficznego o Pióro Dyrektora Szkoły zorganizowanego przez panie polonistki. Ósmoklasistom zaangażowanym w prace grupy teatralnej wręczył Pan Dyrektor pamiątkowe statuetki stylizowane na Oscary.

Była to również okazja, aby podziękować Radzie Rodziców z jej przewodniczącą panią Anną Nowak oraz Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie Dnia Rodziny w naszej szkole.

Na zakończenie uroczystości wystąpiły uczennice klasy VIII z pożegnalną piosenką, a zespół taneczny uczennic kl. I zaprezentował wakacyjną choreografię. Następnie pan Dyrektor – życząc udanego wakacyjnego wypoczynku – zaprosił uczniów i rodziców na spotkanie z Wychowawcami klas.

Foto: Damian Rafa

Skip to content