Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w zerówce i w przedszkolu

W czwartek 22.06. 2023 r. odbyła się ważna uroczystość dla najmłodszych członków naszej szkolnej społeczności: zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie sześciolatków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Przedszkolaki pod kierownictwem pań wychowawczyń przygotowały krótkie montaże słowno-muzyczne, w których wspominały miniony rok szkolny i witały nachodzące wakacje. Dzieci prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też Rodzice oraz Pan Dyrektor. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz nagrody z rąk pana mgra Wiesława Joba. Absolwentom kończącym zerówkę, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej, życzymy wielu sukcesów oraz bezpiecznych i radosnych wakacji.

Tekst: p. Magdalena Gębarowska, p. Katarzyna Kania

Foto: p. Barbara Sowa

 

Skip to content