Bezpieczne wakacje

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Za nami kolejny rok intensywnej pracy, wyzwań i wspólnych sukcesów. Przed Wami upragniony czas letniego wypoczynku. Chcę, aby te wakacje były dla każdego z Was niezapomnianą przygodą, ale przede wszystkim – aby były bezpieczne. Gdziekolwiek spędzacie wolne dni – nad morzem, w górach, na obozie czy w domu – pamiętajcie o kilku złotych zasadach, które pozwolą Wam wrócić we wrześniu z uśmiechem i w pełnym zdrowiu. Od szkoły macie teraz zasłużone wolne, ale od odpowiedzialności i zdrowego rozsądku nie ma wakacji. Dbajcie o siebie nawzajem i bądźcie rozważni.

Dyrektor Szkoły – mgr Wiesław Job