Wycieczka na basen klasy IIB

W dniu 25 listopada  uczniowie klasy 2b z naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach na basenie. Wycieczka została zorganizowana w celu zaprezentowania uczniom alternatywnej formy spędzania czasu wolnego, innej od preferowanej przez dzieci,  w postaci wielogodzinnego spędzania czasu przy komputerze.
Wycieczka na basen była świetną zabawą i integracją. Ćwiczenia i zabawy w wodzie w bezpieczny i przyjazny sposób oswajają z nowym środowiskiem, pozwalają pokonać strach i opór przed wodą. Uczniowie pod opieką ratownika i opiekunów, pani Bożeny Tarsy i pani Beaty Janus, mogli wykazać się umiejętnością pływania.  Zjeżdżalnia, tężnia solna i basen – to atrakcje, z których mieli okazję skorzystać uczestnicy wyjazdu na krytą pływalnię „Fala” w Gorlicach .
Czas spędzony na basenie był dobrym sposobem na relaks. Miejmy nadzieję, że to nie ostatnia taka wycieczka.
Wszyscy po ponad godzinnym wodnym szaleństwie jednogłośnie oznajmili, że takich wyjazdów im brakowało. Następnie wygłodniali,
zmęczeni, ale zadowoleni  uczestnicy wrócili do domów .

Tekst i foto: Beata Janus, wych. klasy IIB

Skip to content