CZYŚCIOCHOWE PRZEDSZKOLE – prosimy o głosy

Czyściochowe Przedszkole to nowy program edukacyjny dla przedszkoli w całej Polsce, organizowany przez firmę Rossmann w ramach programu Rossnę! Junior.

Nasza grupa- zerówka bierze udział w tym programie. Dzieci uczestniczyły w zajęciach, których celem była pomoc w rozwoju samodzielności higienicznej. Troje dzieci wykonało prace na temat dbania o czystość i zdrowie, które zgłoszone zostały do plebiscytu. Mamy szansę wygrać kartę podarunkową do drogerii Rossmann o wartości 500 zł dla naszego przedszkola, umożliwiającą zakup produktów higienicznych, ponieważ w konkursie Czyściochowe Przedszkole co miesiąc 100 przedszkoli może wygrać kartę podarunkową.

W konkursie mogą głosować uczestnicy programu Rossnę! Junior. (Aby zostać uczestnikiem programu należy pobrać aplikację.)  Każdy uczestnik może oddać jeden głos dziennie na stronie www.rossmann.pl/czysciochowo

Prosimy o głosy 🙂  w okresie 1-30 czerwca 2020 r

codziennie

więcej informacji:  czysciochowo.pl

Skip to content