Dzień Babci i Dziadka

„Kochamy Was, kochamy całym sercem!”

Słowa te, a także wiele innych serdecznych życzeń usłyszało od swoich wnucząt liczne grono babć i dziadków zebranych dnia 22 stycznia 2015 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Siedliskach.

Tradycją szkoły – od wielu już lat – jest, że Dzień Babci i Dzień Dziadka w sposób szczególnie uroczysty obchodzą najmłodsi uczniowie Zespołu Szkół w Siedliskach – dzieci oddziałów przedszkolnych.

Najpiękniej jak tylko mogły słowem, śpiewem, tańcem i grą aktorską wyraziły miłość, wdzięczność i szacunek swoim babciom i dziadkom oraz wręczyły laurki i drobne upominki. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek.

Bardzo miłym momentem spotkania były wspólne zabawy wnucząt z babciami i dziadkami: „Mało nas do pieczenia chleba”, „Stoi różyczka”, „Panno Ulijanko”, „Mam chusteczkę haftowaną”, „Rolnik sam w dolinie”.

Scenariusz części artystycznej przygotowały oraz czuwały nad całością spotkania  wychowawczynie przedszkolaków Anna Motyka i Małgorzata Laskowska

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/109628204909259691508/albumid/6108604452081597233?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Skip to content