Dzień Edukacji Narodowej – 11.10.2019

Dnia 11 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Do szkoły zostali zaproszeni emerytowani pracownicy naszej placówki, gdzie wspólnie ze wszystkimi obecnymi mogli obejrzeć krótki występ artystyczny w wykonaniu klasy IV i VIb. Przygotowaniem uroczystości na tę okoliczność zajęły się panie Katarzyna Krok-Kostrzewa oraz Jolanta Forczek. Na samym początku pan dyrektor Wiesław Job powitał wszystkich przybyłych emerytów, nauczycieli oraz pracowników szkoły, następnie wszyscy obejrzeli wesołe przedstawienie o uczniach przygotowujących akademię z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Po uroczystości pan dyrektor złożył wszystkim serdeczne życzenia oraz podziękowania dla uczniów, którzy zaangażowali się w przygotowanie akademii.

Skip to content