Pasowanie Pierwszoklasistów – 07.10.2019

7 października 2019 r w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania uczniów klasy pierwszej na sali gimnastycznej zgromadzili się: dyrektor szkoły p. Wiesław Job, nauczyciele, uczniowie klas I  – III oraz rodzice.

Pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni Renaty Rzepki. Następnie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Dyrektor szkoły pasował 10 dziewczynek i 8 chłopców na uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Reca w Siedliskach. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne oraz prezenty przygotowane przez rodziców. Klasy II i III z wychowawczyniami Anną Motyka i Małgorzatę Laskowską przygotowały życzenia i drobne upominki dla klasy I. To był wyjątkowy dzień dla wszystkich.

Skip to content