I miejsce w gminie i I w powiecie oraz wyróżnienie w konkursie „Młodzież zapobiega pożarom” – aktualizacja

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza uczennica Nicola zajęła I miejsce w gminnych zawodach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Zaś 24 marca b.r. w Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorlicach I miejsce w eliminacjach powiatowych tegoż konkursu. W rywalizacji udział wzięło 33 uczestników, podzielonych na trzy grupy wiekowe.

Nicola jako laureatka pierwszego miejsca będzie reprezentować powiat gorlicki w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się w Wieliczce.

Opiekunem naukowym Nicoli jest p. Grzegorz Bogusz – nauczyciel fizyki, chemii i edb w naszej szkole. Nicola Barczyk jest uczennicą klasy VIIIb i nie jest to jej pierwszy sukces.

W czasie tego konkursu rozstrzygnięto również konkurs plastyczny. Wyróżnienie zdobyła uczennica klasy IV z naszej szkoły – Magdalena Lewicka.

Gratulujemy naszym uczennicom i kibicujemy ich kolejnym sukcesom!