Konkurs na stroik świąteczny

W naszej szkole w okresie przedświątecznym odbył się konkurs na stroiki wykonane z naturalnych materiałów zorganizowany przez Samorząd Uczniowski pod opieką Jolanty Forczek oraz Magdalenę Przetacznik.  Cieszymy się, że wzięło w nim udział 14 uczniów, a ich prace prezentowane były jako ozdoba szkoły w okresie Bożego Narodzenia. Dzięki nim szkolny korytarz przybrał świąteczny charakter, przyciągając uwagę uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.

Zorganizowano również sprzedaż stroików, co przyniosło środki finansowe na rzecz Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie z klas 0- IV zaangażowali się w tę akcję, oferując swoje prace, który cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wszystkie stroiki były dostępne do oglądania przez cały okres konkursu.

Po zakończeniu konkursu, na sali gimnastycznej ogłoszono wyniki i zorganizowano uroczyste wręczenie nagród i dyplomów. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Samorząd Uczniowski.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce: Wojciech Czerwień z klasy IV i Agnieszka Czerwień z klasy I

II miejsce: Nikola Falkowska z klasy 0

III miejsce: Mikołaj Budzyn z klasy IV

GRATULUJEMY

Konkurs na Stroiki Świąteczne okazał się nie tylko doskonałą okazją do rozwijania kreatywności uczniów, ale także skutecznym środkiem na zebranie środków na cele Samorządu Uczniowskiego. DZIĘKUJEMY.

Ozdobienie szkoły naturalnymi dekoracjami przyczyniło się do stworzenia wyjątkowej atmosfery przedświątecznej.

tekst i foto: Magdalena Przetacznik

 

Skip to content