Nasza szkoła włącza się w pomoc Ukrainie

Szanowni Państwo,

w związku z dramatyczną sytuacją na Ukrainie,

Dyrekcja, Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu zachęcają do zaangażowania się i wzięcia udziału w  akcji zbiórki funduszy dla potrzebujących z Ukrainy. Wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek w szkole od środy 2 marca do piątku 11 marca. Zebrane środki zostaną przekazane na konto Pomocy Ukrainie.

Jednocześnie informujemy, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobowej prowadzi zbiórkę darów rzeczowych dla Ukrainy.  Listę potrzebnych rzeczy możecie Państwo znaleźć na stronie naszej szkoły oraz stronie MOPS.

Dyrektor Szkoły – mgr Wiesław Job, Opiekun Samorządu Uczniowskiego mgr Jolanta Forczek, Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu – mgr Katarzyna Kostrzewa-Krok

Skip to content