Paczuszka dla maluszka edycja 2022

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Z dniem dzisiejszym rusza świąteczna akcja „Paczuszka dla Maluszka”, której głównym organizatorem jest Fundacja Małych Stópek oraz Szkolny Klub Wolontariatu działający  przy Szkole Podstawowej im. ks. Jana Reca w Siedliskach. Jest to zbiórka artykułów kosmetycznych dla dzieci, w tym podopiecznych placówek pomocowych takich jak: hospicjum dziecięce, hospicjum perinatalne, dom dziecka, dom samotnej matki w całej Polsce.

 Każdy, kto zechce pomóc małym dzieciom i mamom w potrzebie, proszony jest o przyniesienie środków higienicznych takich jak: chusteczki nawilżane, szampony, mydła, proszki do prania, oliwki, kremy, pasty do zębów, szczoteczki do zębów.

Dary zostaną przekazane do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Tarnowie. Zbiórka trwa do 22.12.2022 bieżącego roku. Zapraszamy do włączenia się w akcję.

Dziękujemy za to, że jesteś z nami ! ❤


Opiekun SKW: Katarzyna Kostrzewa-Krok

Skip to content