Uroczyste zakończenie tegorocznej edycji Biblijnego Konkursu Tematycznego

W piątek 10 czerwca 2022 r. w Domu Arcybiskupów Krakowskich w Krakowie (ul. Franciszkańska 3) odbyło się uroczyste zakończenie tegorocznej edycji Biblijnego Konkursu Tematycznego
„Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego. Uczestniczyły w nim dwie uczennice klasy VIIIb naszej szkoły laureatki tegoż konkursu Nicola Barczyk i Marysia Zielińska wraz z opiekunem naukowym ks. mgrem Grzegorzem Ogórkiem i dumnymi z osiągnieć córek mamami. Nagrody wręczali Małopolska Kurator Oświaty pani Barbara Nowak oraz metropolita krakowski ks. abp Marek Jędraszewski. Przypomnijmy – w tym roku mieliśmy również 3 finalistki: Karolina Job i  Zosia Turek z kl. VIIIb oraz Kinga Job kl. VI. Gratulujemy sukcesu!

Skip to content